Sol Oriens

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

POGODA
DZIECIĘ KSIĘŻYCA
Dwunogi znikły z gęstych lasów, co tylko potwierdza przyjście coraz cieplejszych dni. Choć pogoda wciąż lubi się zmieniać z nienacka, to jednak znikły wszelkie ślady po zimie, pozostawiając za sobą błoto i wezbrane potoki. Śnieżne czapy w górach kurczą się powoli, odsłaniając wyżej położone przełęcze i kotliny. Płowa zwierzyna powoli wychodzi z puszczy, by skorzystać ze świeżych traw.
Ciemności, Ciemności, Ciemności...
Mrok skrywający się wśród blasku albo dogorywa, albo jest silniejszy niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Kształty snujące się pod jego osłoną od zawsze igrają ze zmysłami śmiertelników niczym niczym zastęp mimów na twoich usługach. Czekają na jedno twoje skinienie...

#1 2017-07-14 22:20:39

Sheothar
Zwykły Wilk
Skąd: grota w lesie
Dołączył: 2016-10-10
Liczba postów: 56
PŁEĆ: samiec
WIEK: 3 lata
ŹRÓDŁO AVATARA: pixabay.com
MULTI: Kania
WWW
AndroidChrome 56.0.2924.87

Moi kochani!

Tak więc… na początek chciałam Was strasznie przeprosić, że mnie tak długo nie było. A Wy w dodatku wciąż tu jesteście, za co z całego serduszka Wam dziękuję <3
Selti mi niespodziewanie wyjechała, co tym bardziej trochę pokomplikowało sprawy, ale bez obaw, inne moje słońce imieniem Anastazja obiecało nam pomóc. Tak, nam, jeśli tylko chcecie, chętnie przyjmę każdy Wasz pomysł, uwagę, chęć współpracy, wszak forum należy do nas wszystkich.
W planach jest ostateczne wprowadzenie mniejszych questów, rozwinięcie tła, gruntowne rozbudowanie świata, które pozwoli graczom dotknąć większości jego elementów, z perspektywy różnych stworzeń, nie tylko wilków. Na pewno też pozbędziemy się powszechności mocy i utrudnimy życie wszelkim magicznym stworzeniom.
No i będzie nam potrzebny jakiś dodatkowy MG. ^^

To jak, piszecie się na to? <3


STAN POSTACI: Generalnie rozczochrany, ale przy jego dłuższym miejscami futrze nie rzuca się to tak bardzo w oczy. Skrywa ono całkiem sporo sińców i stłuczeń, a jedno z żeber samca jest definitywnie pęknięte. [40] Od czasu do czasu drży mu jakiś mięsień, głównie w kończynach, ale nie jest to szczególnie zawadzające. Da się wyczuć intensywny zapach Selti, a także lasów i traw. Chustka pociemniała, dawno nie widziała porządnej wody. Kryształ na rzemyku nie posiada ani jednej rysy.
***
"Świat wokół ciebie się zmienia,
przez ciebie płynie niepokój...
Płyną chmury po niebie
pod białą flagą obłoków..."

Offline

#2 2017-07-24 11:34:12

Lucressia
Zwykły Wilk
Dołączył: 2016-12-10
Liczba postów: 31
PŁEĆ: samica
WIEK: 4 lata
MULTI: nie
WindowsChrome 59.0.3071.115

Odp: Moi kochani!

Moooże gdybyś od początku zajmował się tym forum, zamiast siedzieć na Sekretmiasta.czo... bo tam byłeś codziennie... ktoś by się zainteresował.

Offline

#3 2017-07-28 13:34:08

Sheothar
Zwykły Wilk
Skąd: grota w lesie
Dołączył: 2016-10-10
Liczba postów: 56
PŁEĆ: samiec
WIEK: 3 lata
ŹRÓDŁO AVATARA: pixabay.com
MULTI: Kania
WWW
Windows 8.1Opera 46.0.2597.57

Odp: Moi kochani!

Od początku czy od czerwca? xD MG nie jest bogiem, który swą obecnością nada postaciom sens istnienia. Nie oczekiwałam odpowiedzi, chciałam być miła, a skoro masz to gdzieś, to trudno się mówi.


STAN POSTACI: Generalnie rozczochrany, ale przy jego dłuższym miejscami futrze nie rzuca się to tak bardzo w oczy. Skrywa ono całkiem sporo sińców i stłuczeń, a jedno z żeber samca jest definitywnie pęknięte. [40] Od czasu do czasu drży mu jakiś mięsień, głównie w kończynach, ale nie jest to szczególnie zawadzające. Da się wyczuć intensywny zapach Selti, a także lasów i traw. Chustka pociemniała, dawno nie widziała porządnej wody. Kryształ na rzemyku nie posiada ani jednej rysy.
***
"Świat wokół ciebie się zmienia,
przez ciebie płynie niepokój...
Płyną chmury po niebie
pod białą flagą obłoków..."

Offline

#4 2017-07-29 00:44:31

Lucressia
Zwykły Wilk
Dołączył: 2016-12-10
Liczba postów: 31
PŁEĆ: samica
WIEK: 4 lata
MULTI: nie
WindowsChrome 59.0.3071.115

Odp: Moi kochani!

Gdzieś to ty masz to forum razem z Selti. Pojawiacie się raz na miesiąc z przeprosinami, że niby nie macie czasu, ale pewnie obaj siedzicie na innych forach.
Nie macie czasu? Błagam, akurat. W dzisiejszych czasach wystarczy wziąć do ręki tablet czy telefon żeby wejść na forum. Nie chcę mi się wierzyć, że nie znajdziecie na to choćby 10 minut, albo że nie macie internetu- na facebooku na 100% bywacie. Po prostu oboje macie to w dupie, nie chce wam się. Jak widać obaj nie macie najmniejszego pojęcia o prowadzeniu forum, nic dziwnego, że to nigdy nie miało szans na przetrwanie.

Ostatnio edytowany przez Lucressia (2017-07-29 00:44:55)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Tytuł forum

To jest miejsce na reklamę tekstową for partnerskich.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vacationrpg - policja-panstwowa-ii-rp - polish-trans - totalylife - myways